Tarptautinė mokytojų diena 2024

• Paskelbta: 2024-10-07

Spalio 4-ąją Ukmergės kultūros centro salėje Tarptautinės mokytojų dienos proga skambėjo, muzika, išsakyti sveikinimai ir linkėjimai, įteikti apdovanojimai ir padėkos raštai. Susirinkusiems mokytojams dėkota už itin svarbų jų darbą, atsidavimą jam, kantrybę jį dirbant, už tai, kad tas atliekamas darbas palieka pėdsaką mokiniuose.

Kasmet trims mokytojams suteikiamas Ukmergės rajono geriausio metų mokytojo vardas. Džiaugiamės, kad Savivaldybės tarybos sprendimu Ukmergės rajono geriausio 2024 metų mokytojo vardas suteiktas Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos geografijos mokytojai Daliai Vaičiūnienei už jos nuopelnus praktinėje veikloje, mokinių pasiekimus, reikšmingiausius darbus pedagogikos srityje, pilietinių vertybių ugdymą.

Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėkos raštą Savivaldybės meras D. Varnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Inga Pračkailė įteikė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Zitai Markauskienei.

Už iniciatyvią ir kūrybingą pedagoginę veiklą Tarptautinės mokytojų dienos proga Savivaldybės meras D. Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis ir administracijos direktorė I. Pračkailė Mero padėkos raštu apdovanojo choreografijos mokytoją Liną Nefienę.

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Vaidoto Kalino padėkos raštu apdovanota biologijos mokytoja Elvyra Kriaučiūnienė.

Dainiaus Vyto nuotraukos