Geros savijautos rytas gimnazijos mokytojams.

• Paskelbta: 2024-10-07

Gimnazistai kasmet nustebina mokytojus originaliu Mokytojų dienos sveikinimu.

Ryte sutikę su gėlėmis ir muzika, vėliau mokytojus lydėjo į „LinArt“ studiją, dovanų studiją „Afroditė“, į Smėlio terapijos studiją, į Ukmergės r. savivaldybės Vlado Šlaito viešąją biblioteką, kurioje vyko dailės terapija, į Ukmergės rajono policijos komisariatą, į studiją „Laimės namai“. Dalyvaudami įvairiuose užsiėmimuose, bendraudami mokytojai galėjo atsipalaiduoti, skirti laiko sau. Sugrįžusių laukė Linos Peniak organizuotos komandinės užduotys, o po jų - nuostabūs desertukai.

Dėkojame gimnazistams, gimnazijos Mokinių tarybos nariams už puikiai suorganizuotą mokytojų dieną. Ir už pagalbą organizuojant šį geros savijautos rytą Jurgitai Vasiliauskienei, Justinui Butėnui, Astai Liumparienei, Kristinai Darulienei, Linai Peniak, Agnei Linartei, Gustei Mickienei, Astai Matukienei („Ukmergėlės“ floristikos studija).