Veiklos poetui Vladui Šlaitui atminti

• Paskelbta: 2024-10-02

Kaip ir kasmet, rugsėjo 26-27 dienomis gimnazijos bendruomenė minėjo absolvento, poeto 104-ąsias gimimo metines.

Rugsėjo 26-ąją lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Z. Markauskienė, L. Matakanskienė, J. Reinardaitė ir V. Žiupkienė kartu su Ukmergės V. Šlaito viešosios bibliotekos Kraštotyros ir fondų valdymo skyriaus vedėja Vita Jasionyte - Dagiene vedė mokomąsias ekskursijas “Poeto Vlado Šlaito takais“ Id, IIb, IIId, IVd klasių mokiniams.

Rugsėjo 27-ąją mokytojos kartu su būreliu gimnazistų dalyvavo renginyje poeto gimtinėje Žemaitkiemyje, kur įamžintas poeto atminimas. Be to, dailės mokytoja J. Šlepetienė kartu su IIc, Ic, III, IV klasių mokiniais surengė dailės interpretacijų pagal poeto eiles parodą.