101-osios laidos abiturientai

• Paskelbta: 2024-07-19

Po gimnazijos rūmų skliautais mokėtės ir auklėjotės, draugavot ir mylėjot, džiūgavot ir liūdėjot, subrendote ir sėkmingai pasiekėte finišo tiesiąją, beliko drąsiai atsispirti ir skristi tolyn. Geros Jums kloties, 101-osios laidos abiturientai!

Liepos 18-ąją Ukmergės Antano Smetonos gimnazija išleido 101-ąją abiturientų laidą. Ukmergės kultūros centre vykusioje šventėje abiturientus sveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas.

Šiais metais brandos atestatai įteikti 99-iems Antano Smetonos gimnazijos abiturientams. Džiaugiamės, kad trijų abiturientų anglų kalbos valstybinio brandos egzamino žinios įvertintos 100 balų. Jiems meras įteikė atminimo dovanėles ir Savivaldybės gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondo įsteigtus prizus.

Fotografas Dainius Vytas