Neformalus ugdymas

PATVIRTINTA

 Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos  direktoriaus 2021 m. rugpjūčio 31 d. įsakymu  Nr.V1-95

NEFORMALAUS  UGDYMO TVARKARAŠTIS 2021-2022 m. m.

Eil.

Nr.

Programos pavadinimas

Val.

sk.

Koncentras

Vadovas

Užsiėmimų laikas ir vieta

Savaitės diena

Valanda

Vieta

  1.  

Jaunųjų tyrėjų būrelis

1

I-II kl.

G. Petkevičienė

Pirmadienis

13.55-14.40

1 kab.

  1.  

Mokomosios bendrovės 1, 2, 3

3

I-III kl.

J. Požerskienė

Trečiadienis

Penktadienis

13.55-15.30

13.55-14.40

33 kab.

  1.  

Mokomosios bendrovės 4, 5

2

I-III kl.

E. Pečiulienė

Antradienis

14.35-16.20

12 kab.

  1.  

„Weblanque“ būrelis

1

 I-IV kl.

A.Kubrakovienė

Trečiadienis

15.35 - 16.20

 7 kab.

  1.  

Afrikos ritmų būrelis

2

I-IV kl.

S. Auglys- Stanevičius

Penktadienis

14.45-15.30

Aktų salė

  1.  

Estradinio ansamblio  būrelis

 

2

I-IV kl.

S. Auglys- Stanevičius

Penktadienis

13.55-14.40

Aktų salė

  1.  

Keramikos būrelis

1

I-III kl.

J. Šlepetienė

Pirmadienis

13.55-14.40

7 kab.

  1.  

Kino meno būrelis

2

I-IV kl.

J. Šlepetienė

Pirmadienis

 14.45 -16.20

7 kab.

  1.  

Folklorinių  šokių  būrelis

2

III-IV kl.

L. Nefienė

Ketvirtadienis

Penktadienis

15.35-16.20

15.35-16.20

Aktų salė

  1.  

Pramoginių šokių būrelis

2

III-IV kl.

L. Nefienė

Antradienis

14.45-16.20

Aktų salė

  1.  

Istorinio šokio būrelis

1

I-IV kl.

L. Nefienė

Penktadienis

14.45-15.30

Aktų salė

  1.  

BFP (bendro fizinio pasirengimo) būrelis

1

I-II kl.

V.  Rutkauskienė

Penktadienis

13.55-14.40

Sporto salė

  1.  

Turizmo būrelis

2

I-IV kl.

K. Kvietkauskas

Trečiadienis

15.30-17.00

Sporto salė/kitos edukacinės erdvės

  1.  

Jaunųjų istorikų būrelis

1

I-IV kl.

D. Sinkevičienė

Pirmadienis

14.45-15.30

17 kab.

  1.  

Vokalinio ansamblio būrelis

2

I-IV kl.

J. Martinkutė

Ketvirtadienis

Penktadienis

13.55-14.40

13.55-14.40

51 kab.

  1.  

Mišrus jaunimo choras

2

I kl.

J. Martinkutė

Trečiadienis

13.55-15.30

51 kab.

  1.  

Mišrus jaunimo choras

2

II kl.

J. Martinkutė

Ketvirtadienis

13.55-15.30

51 kab.

  1.  

Mišrus jaunimo choras

2

IV kl.

 

J. Martinkutė

Antradienis

13.55-15.30

51 kab.

  1.  

Rusų kalbos būrelis „Tobulėkime“

1

I-IV kl.

S. Pocienė

Pirmadienis

14.45-15.30

54 kab.

  1.  

Elegantiškų matematinių sprendimų paieškų būrelis

1

IV kl.

R. Perednienė

Pirmadienis

13.55-14.40

56 kab.

  1.  

Teatro būrelis „Balaganėlis“

3

I-IV kl.

N. Kovarskienė

Pirmadienis

15.30-17.45

Aktų salė

Už neformalųjį ugdymą gimnazijoje atsakingas asmuo

Justina Darulienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Etikos mokytoja metodininkė
3 kab.

Darbo laikas

Savaitės dienos

Darbo laikas

Pirmadienis

7.30 —11.30

Antradienis

7.30 — 9.30
13.00 — 15.00

Trečiadienis

7.30 — 9.30
14.00 — 16.00

Ketvirtadienis

10.00 — 14.00

Penktadienis 11.00 — 15.00

Kontaktai Telefonas 8 340 60019

El. paštas Rašyti

Atnaujinta: 2021-10-15
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.40 - 15.25
Iki atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.