Geografinio tako konkursas

• Paskelbta: 2024-09-28

Rajoninis 6-9 klasių mokinių geografinio tako konkursas, skirtas prezidento Antano Smetonos 150-osioms gimimo metinėms paminėti

Gimnazijos geografijos mokytojos Dalios Vaičiūnienės iniciatyva organizuotas geografinio tako konkursas, jai talkino IIc klasės gimnazistai. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Senamiesčio ir Šilo progimnazijų, Želvos, Taujėnų, Užupio, Dukstynos, Siesikų pagrindinių mokyklų, Antano Smetonos ir Jono Basanavičiaus gimnazijų bei Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos. Mokiniai komandoje buvo iš skirtingų mokyklų, todėl atliekant konkurso užduotis reikėjo ir susipažinti, bendradarbiauti. Konkurso dalyvius ir mokytojus trumpu pasveikinimu sutiko gimnazistai antrokai Sidas Markauskas (Antanas Smetona), Milesa Emilija Vaišvilė (Sofija Smetonienė) ir Kostas Narbutas. Svečias, LGMA prezidentas Rytas Šalna, palinkėjo dalyviams sėkmės ir įdomios patirties, o kol mokiniai geografinėse stotelėse atlikinėjo užduotis, geografijos mokytojai dalykiškai pabendravo su p. Šalna.

Konkurso dalyvių paskutinė stotelė, žinoma, buvo miniatiūrų parkas “Mini Lietuva”. Ten visi mokiniai vaišinosi picomis ir aptarė konkurso įspūdžius. O geriausias įvertinimas, tai klausimas: “Kada bus sekantis panašus renginys?”

Konkurso organizatoriai dėkoja picerijoms UNO pica Ukmergė, Optima 13 pica, Antonio pizza, “Nostra” dizainerei Justinai Vaičiūnaitei už geografiškai smetoniškus diplomus ir padėkas.