Pirmokų krikštynos 2024

• Paskelbta: 2024-09-25

Šiais metais 99 abiturientus palydėjome sėkmės keliu ir pasitikome 105 naujus gimnazijos bendruomenės narius. Ir štai šiandien, baigiantis pirmajam mėnesiui naujoje mokykloje, pirmokai buvo pakviesti į žvejybą. Tokią temą krikštynoms sugalvojo ketvirtokai - šio tradicinio gimnazijos renginio organizatoriai. Šventė prasidėjo nuo pirmokų prisistatymo, o vėliau jų laukė užduotys: žaidimas "Žuvys ir tinklas", žuvyčių mėtymo konkursas, "plaukimas upe su padanga", basų kojų takas. Be krikšto neapsiėjo ir pirmokų auklėtojai - jie dalyvavo silkės dorojimo čempionate. Krikštynų staigmena - putų fiesta. Šventės pabaigoje kiekvienas pirmokas gavo leidimą 4 metus nardyti ir žvejoti gimnazijoje.

Vyravusių teigiamų emocijų neaprašysi, lai jos atsispindi mokytojos Jolitos ir gimnazistų Smiltės bei Tomo fotoaparatų pagautose akimirkose.

Padėka organizatoriams dvyliktokams ir jų auklėtojoms Daivai Sinkevičienei, Rasai Mogenienei, Jelenai Piragienei ir Daliai Vaičiūnienei.