Konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“

• Paskelbta: 2024-01-30
  • Kategorija: Konkursai

Respublikiniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ pelnyti aukso, sidabro ir bronzos medaliai

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, kartu su tarptautine turizmo paroda ADVENTUR 2024 sausio 27d. organizavo devintąjį geografinių žinių konkursą „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Konkurse dalyvavo 500 9-12 klasių mokinių. Mūsų gimnaziją atstovavo: Gintė Šalaviejūtė (Ic), Sidas Markauskas (Ic), Kostas Narbutas (Ic), Dominykas Uselis (IIc), Mantas Bražinskas (IIc), Gertrūda Baublytė (IId), Naglis Tiškevičius (IIIa), Matas Čekanavičius (IIIc), Miglė Porvaneckytė (IIId), Eva Blažytė (IVa), Aleksas Grinevičius (IVa) ir Benas Pauliukonis (IVd). Ypač šauniai sekėsi Kostui Narbutui - aukso medalis ir kelionė į Varšuvą, Gintei Šalaviejūtei - sidabras, Evai Blažytei - bronza. Šaunuoliai visi dalyvavę gimnazistai.

Mokinius ruošė geografijos mokytoja metodininkė Dalia Vaičiūnienė.