Gimnazistai respublikinėse olimpiadose

• Paskelbta: 2023-04-12
  • Kategorija: Konkursai

Istorijos respublikinė olimpiada

Balandžio 6-7 dienomis Kaune 32 kartą vyko istorijos respublikinė olimpiada, kurios tema “Lietuva 1795-1864 metais”. Užduotį sudarė keturi etapai klausimų, buvo galima surinkti 103 taškus. Istorijos respublikinėje olimpiadoje dalyvavo 78 geriausi mokiniai iš visos Lietuvos. Mūsų rajoną tarp II-IV kl. solidžiai ir garbingai atstovavo antrokas Justas Civilka. Jo mokytoja Daiva Sinkevičienė.

Biologijos respublikinė olimpiada

Kovo 30 - balandžio 1 dienomis Taujėnų gimnazijoje vyko 55-oji respublikinė biologijos olimpiada. Joje gimnaziją atstovavo abiturientė Eglė Rubinaitė. Mokytoja Elvyra Kriaučiūnienė džiaugiasi Eglės pasiekimais ir linki nesustoti turtinant biologijos žinių bagažą, nes laukia kitas išbandymas - valstybinis brandos egzaminas.