Respublikinių geografijos konkursų rezultatai

• Paskelbta: 2022-05-03
  • Kategorija: Konkursai

XXI-ajame Č. Kudabos geografijos konkurse dalyvavo keturi Antano Smetonos gimnazijos mokiniai: pirmokė Agnietė Zalepūgaitė, antrokas Martynas Sakalauskas, trečiokė Gerda Kapočiūtė ir abiturientas Ernestas Pučinskas.  Neseniai buvo paskelbti  rezultatai. Į 10-uką geriausių pateko Agnietė Zalepūgaitė, kuri iš 137 respublikos mokinių užėmė III vietą. Ji apdovanota diplomu ir „National Geographic“ žurnalo prenumerata. Martynas Sakalauskas užėmė V vietą.

Gegužės 28-30 dienomis Palangoje įvyko XXXIV-oji respublikinė geografijos olimpiada. Iš 60 savivaldybių į respublikinį turą pateko tik 27 savivaldybių mokiniai. Mūsų rajonui atstovavo Ia klasės mokinys Naglis Tiškevičius. Prizinės vietos nelaimėjo, bet pasirodė gerai. Ypač šaunu, kad įgavo daug patirties. Didžiuojamės gimnazijos mokiniais ir linkime sėkmės kitais metais.

Geografijos mokytoja Dalia Vaičiūnienė