Respublikinis konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

• Paskelbta: 2023-06-05
  • Kategorija: Konkursai

2023 m. gegužės 20 d. vyko 28-asis nacionalinio    konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalinis etapas, kuriame dalyvavo 30 geriausiai pasirodžiusių moksleivių respublikoje. Konkurso tikslas puoselėti moksleivių pilietiškumą, taip pat skatinti juos domėtis dabarties krašto saugumu ir gynybos aktualijomis, Lietuvos valstybės ir Lietuvos kariuomenės istorija, susipažinti su šiuolaikine Lietuvos kariuomene ir visa krašto apsaugos sistema. Džiaugiamės, kad mūsų gimnaziją pirmą kartą šiame konkurse atstovavo Ib klasės mokinys Simas Danielius.

Konkursas vyko Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną, todėl kartu vykę mokiniai turėjo galimybę pamatyti NATO naikintuvų skrydį, Garbės sargybos kuopos karių parodomąją programą, karinių jūrų pajėgų orkestro koncertą.

Autorius:
Vytautas Čiulada