XXI Č.Kudabos respublikinis geografijos konkursas

• Paskelbta: 2022-04-05
  • Kategorija: Konkursai

Balandžio 2d įvyko XXI respublikinis Č. Kudabos geografijos konkursas. Eilę metų konkursas vykdavo Vilniaus edukologijos universitete, o jį uždarius persikėlė į VU geomokslų fakultetą. Dėl pandemijos 2 metus konkursas vyksta nuotoliniu būdu. Šiemet konkurse dalyvavo  šeštų – dvyliktų klasių 1295 moksleiviai. Mokinius ir mokytojus atidarymo ceremonijoje pasveikino VU studijų prorektorius Valdas Jaskūnas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministras Ramūnas Skaudžius,  Lietuvos geografų draugijos prezidentė Genovaitė Kynė, konkurso vadovas doc. Dr. Virginijus Gerulaitis. Po atidarymo mokiniai jungėsi atlikti užduotis. Mokytojai dalyvavo doc. Gintauto Valiuškevičiaus paskaitoje „Ar galime apsukti upę?“.

Mūsų gimnazijai konkurse atstovavo Ia kl. mokinė Agnietė Zalepūgaitė, IId kl. Martynas Sakalauskas, IIIb kl. Gerda Kapočiūtė ir IVb Ernestas Pučinskas. Nekantriai lauksime rezultatų, kurie pasieks mokyklas tik gegužės pradžioje.