Antreprenerystės festivalis „Gen-E 2022“ Taline

• Paskelbta: 2022-07-19

Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos technologijų mokytoja Edita Pečiulienė dalyvavo Europos antreprenerystės festivalyje „Gen-E 2022“, kuris vyko Estijos sostinėje Taline.

Editos įspūdžiai iš festivalio:

Nuostabi patirtis lankytis Europos antreprenerystės festivalyje „Gen-E 2022“, kuris vyko Estijos sostinėje Taline liepos 12-15 dienomis („Gen-E 2022“ Europos Programme – European Enterprise Challenge (EEC)). Konkursų metu savo verslo idėjas pristatė po 1 mokinių ir studentų komandą iš 41 Europos valstybės – iš viso apie 100 inovatyviausių verslo idėjų! Festivalyje dalyvavo ir mokinių darbus įvertino pats Estijos prezidentas. Ministrė iškilminga kalba sveikino visus susirinkusius. „Lietuvos Junuior Achievement“ siekdama ugdyti praktinio verslumo ugdymo pokyčių įgyvendinimo bendruomenę kasmet suteikia galimybę įgyti tarptautinės patirties aktyviausiems tinklo mokytojams, kurią jie galėtų pritaikyti Lietuvoje. Labai didelis AČIŪ organizatoriams „Lietuvos Junior Achievement“ už pakvietimą ir visiems prisidedantiems prie tokios veiklos, kuri leidžia moksleiviams kurti inovacijas ir mokytis verslumo dar mokyklos suole!