1000 ąžuolų giria Lietuvos mokyklose

  • Paskelbė : Adolfas Girdžiūna
  • Paskelbta: 2022-05-03
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 3 d. gimnazijoje lankėsi garbinga viešnia – VDU ŽŪA vicekanclerė prof. dr. Aušra Blinstrubienė, kuri III – VI klasių gimnazistams papasakojo apie Žemės ūkio akademiją, pakvietė praturtinti gimnazijos lauko erdvę kilmingų gilių ąžuoliukais. VDU ŽŪA studentui Justui supažindinus su sodinimo procesu, gimnazistai kibo į darbą ir 6 ąžuoliukai įsitvirtino gimnazijos kieme.

Šis prasmingas vizitas – akcijos „1000 ąžuolų giria Lietuvos mokyklose“ dalis. Tikime, kad prof. dr. A. Blinstrubienės linkėjimas, jog didingos kilmės ąžuolas kieme ne tik simbolizuotų ryšį su žeme ir gamta, bet ir teiktų stiprybės kasdieniuose darbuose bei ryžto siekiant didingų tikslų, išsipildys.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos