Festivalis „Eko stilius 2022“

• Paskelbta: 2022-05-24

Kaune vyko 24-asis tarptautinis jaunimo mados meno konkursas - festivalis „Eko stilius 2022“. Festivalyje dalyvavo ir mūsų II klasių merginų komanda kartu su mokytoja Edita Pečiuliene. Kolekciją "Ne - pakuotė" merginos kūrė technologijų pamokų metu. Kolekcija neliko nepastebėta ir buvo apdovanota "Už geriausią medžiagų panaudojimą".

Šio konkurso tikslas – sudaryti sąlygas jaunimui atskleisti mados dizaino įtaką besiformuojančiai jauno žmogaus asmenybei. Šis renginys siekia suteikti plačias galimybes jaunųjų dizainerių kūrybiniam potencialui, ieškodamas inovatyvių pritraukimo ir pateikimo idėjų. Visi konkurso drabužiai sukurti naudojant ypatingą kūrybos techniką – „antrinį dizainą“, kurią taikant rekonstruojamos naudotos medžiagos (įvairūs audiniai, popierius, polietilenas ir kt.).