Mokytojų stažuotė Estijoje

Birželio 5-7 dienomis gimnazijos mokytojos Neringa Razumienė, Elvyra Kriaučiūnienė, Rasa Mogenienė ir Giedrė Paknienė kartu su kitų Ukmergės mokyklų mokytojais dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo programoje „Patirtinės lyderystės kompetencijų stiprinimas: stažuotė pedagogams Estijoje“ pagal „Tūkstantmečio mokyklų I“ projektą.

Stažuotės metu buvo aplankytos Talino, Uhtna ir Tartu valstybinės bei privačios mokyklos, Steam centras „Vivita“, mokslo centras -muziejus AHHAA. Mokytojai dalyvavo Steam edukacijose.

Estijos mokyklose kiekviena gimnazijos mokytoja tikrai rado tai, ką galės pritaikyti ugdymo proceso organizavime, ugdymo aplinkų kūrime. Įspūdžiais, idėjomis mokytojos pasidalins su gimnazijos mokytojais pedagogų posėdžio metu.