Twinschools projektas

Nuo spalio mėnesio beveik 100 mokyklų iš Ukrainos ir Lietuvos dalyvavo Twinschools projekte.  Proejekte dalyvavo mokyklos iš Suomijos, Latvijos, Moldovos, Bulgarijos, Indijos.
Mūsų partneriu buvo Kryvyj Riho (Kryvoj Rogo) 111 vidurinės mokyklos 5 mokinių komanda ir mokytoja. Gimnazijos komanda - Id klasės mokiniai Austėja B., Viltė, Rusnė, Emilija, Redas ir Mantas. Susitikimų (Zoom platformoje) metu moksleiviai bendravo sociokultūrinėmis temomis: sporto, turizmo, šeimos tradicijų, kultūros ir kitomis. Mokyklų komandos ruošė skaidres, filmavo video, klausė vieni kitų įvairių klausimų. Didelį ukrainiečių susidomėjimą sukėlė mūsų, lietuvių, šventės ir papročiai.
Projektas baigėsi, tačiau tiltas nutiestas tarp dviejų mokyklų, liko. Mokiniai bendraus ir toliau virtualiai. Tarp mokytojų taip pat užsimezgė draugiškas ryšys.
Mokytojos koordinatorės – Neringa Kašelynė ir Snaiguolė Pocienė.