Abiturientams paskutinis skambutis

• Paskelbta: 2024-06-02

Abiturientų rytas prasidėjo nuo dekano Raimundo Kazaičio dvasingumo pamokos Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Vėliau – gėlių padėjimas prie Nepriklausomybės paminklo ir mero Dariaus Varno pasveikinimas. Jautriausia akimirka dienoje – klasės auklėtojos paskutinė pamoka. Jai baigiantis, į dvyliktokų klases įžengę pradinukai iš „Šilo“ ir Senamiesčio progimnazijų, Dukstynos ir Užupio pagrindinių mokyklų, priminė abiturientams jų vaikystę ir nerūpestingą laiką pradinės klasės suole. Šventiniame renginyje, kurį organizavo trečiokai ir jų auklėtojos Daiva, Dalia, Rasa ir Jelena, netrūko sveikinimų ir linkėjimų, mieliausi jų - pradinukų dainos ir šokiai skirti abiturientams. Mamos Ingos ir trečiokės Danielės žodžiai graudino ne vieną, atsisveikiname, tačiau nepamirštame. 101-ąją laidą mums visada primins gimnazijos parke jų pasodintos 4 japoninės vyšnios – sakuros.

101-oji gimnazistų laida užveria gimnazijos duris. Gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai linki Jums sėkmės. Kelkit sparnus. Nepamirškit, jeigu norim - pasieksime viską: paukščių taką, minties gelmes...

Nuotraukos gimnazistų Tomo Veselkos ir Smiltės Dailidėnaitės.