Geografijos olimpiada Klaipėdoje

• Paskelbta: 2024-05-05
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gegužės 2-4 dienomis Klaipėdoje įvyko geografijos olimpiados šalies etapas. Peržengę numatytą kartelės ribą į šalies etapą buvo pakviesti Antano Smetonos gimnazijos Ic klasės mokinys Kostas Narbutas ir IIIa - Naglis Tiškevičius. Kosto rezultatai buvo ženkliai geresni nei rajono olimpiadoje. Naglis iškovojo bronzos medalį. Vaikinas jau turėjo patirties – būdamas pirmokas, jau dalyvavo respublikinėje olimpiadoje. Olimpiada paliko didelį įspūdį ne tik savo netikėtom užduotim (ypač geografinio aplinkos tyrimo, kuris buvo visai kito formato), bet ir šauniomis ekskursijomis mokytojams. Aplankėme Klaipėdos uosto direkciją, AB „KN Energies“ ir važiavome atlikti tas pačias tako užduotimis į Olando kepurę, Melnragės paplūdimį. Vakare, kad neliktume nuskriausti, tiek ruošęsi apie Klaipėdos senamiestį, buvome pakviesti į orientacinį žaidimą "Pažink Klaipėdą". LGMA prezidentas Rytas Šalna pasveikino ir pasidžiaugė, kad Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos vardas šiemet labai dažnai skambėjo geografijos renginiuose.

Mokytoja Dalia Vaičiūnienė.