CrAL projekto laureatai

• Paskelbta: 2023-06-11
  • Kategorija: Didžiuojamės

CrAL projekto ( „Kūrybinės garso ir vaizdo dirbtuvės kritiniam mąstymui ir medijų raštingumui skatinti“) metu  savo žinias ir kūrybiškumą lavino   Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos kino būrelio mokiniai,  išbandydami Italijos menininkų sukurtą metodiką. Vaizdo siužetų konkurso pristatymas buvo baigiamasis šio projekto renginys. Jų peržiūra vyko SMK (Kazimiero Simonavičiaus universitetas)  erdvėje.  Laureatų  apdovanojimo metu filmas ,,Memento“ , kurį sukūrė  Agnė Lapukaitė ir Gustė Mackonytė buvo apdovanotas pirmąja vieta. Dalyviai iš visos Lietuvos iškeliavo namo su  gardžiais prizais. O Agnės, Gustės ir jų mokytojos Jolitos Šlepetienės laukia kelionė į Europos CrAL kūrybinių grupių susitikimą  Zagrebe.

Sveikiname visus CrAL projekto dalyvius!

Kviečiame žiūrėti šį jautrų filmą, primenantį Lietuvos laisvės kovų  istoriją.

Mokytoja Jolita Šlepetienė