MMB regioninė eXpo 2024

• Paskelbta: 2024-04-15
  • Kategorija: Didžiuojamės

Balandžio 12 d. vykusioje Ukmergės mokomųjų mokinių bendrovių regioninėje eXpo dalyvavo keturios Antano Smetonos gimnazijos komandos: „EnGiver“, „N-FOX“, „fili“ ir „A&I bags“. Nuoširdžiai sveikiname „N-FOX“, kuri pelnė trečią vietą ir Valstybinės mokesčių inspekcijos apdovanojimą už geriausią finansų apskaitą bei „EnGiver“, kuriai įteiktas apdovanojimas - „Didžiausią ekonominę naudą kurianti mokomoji mokinių bendrovė“ ir komandos vadovę Gertrūdą Baublytę, kuriai skirtas LJA Alumni lyderystės apdovanojimas. Džiaugiamės komandomis, jų šauniomis idėjomis ir skatiname visus gimnazistus galvoti, kurti ir įgyvendinti savo svajones. Negali žinoti, galbūt mokyklos suole gimusi verslo ideja virs realybe ir sėkmingu verslu ateityje.