Šimtukai valstybiniuose brandos egzaminuose

• Paskelbta: 2022-07-12
  • Kategorija: Didžiuojamės

Sveikiname abiturientus 100 balų įvertinimais išlaikiusius anglų kalbos, matematikos, biologijos ir rusų kalbos valstybinius brandos egzaminus.

Gimnazistai, kurių anglų kalbos žinios valstybiniame brandos egzamine įvertintos 100 balų:

1. Kamilė Kuolinytė

2. Ernestas Pučinskas

3. Tauras Žemaitis

4. Šarūnas Žintelis

Sveikiname mokinius ir juos mokiusias mokytojas Ramutę Gilvydienę, Audronę Mockienę ir Daivą Vaišvilienę su puikiais egzamino rezultatais.

Gimnazistai, kurių matematikos žinios valstybiniame brandos egzamine įvertintos 100 balų:

1. Ernestas Pučinskas

Sveikiname Ernestą ir jį mokiusią mokytoją Rimą Perednienę su puikiais egzamino rezultatais.

Gimnazistai, kurių biologijos žinios valstybiniame brandos egzamine įvertintos 100 balų:

1. Kamilė Kuolinytė

Sveikiname Kamilę ir ją mokiusią mokytoją Elvyrą Kriaučiūnienę su puikiais egzamino rezultatais.

Gimnazistai, kurių rusų kalbos žinios valstybiniame brandos egzamine įvertintos 100 balų:

1. Kotryna Diliūnaitė

Sveikiname Kotryną ir ją mokiusią mokytoją Svetlaną Rubliauskienę su puikiais egzamino rezultatais.

Sveikiname mokyklas iš kurių mokiniai atvyko mokytis į mūsų gimnaziją po 8 klasės.

Iš Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos į pirmą gimnazijos klasę atvyko Kamilė Kuolinytė ir Ernestas Pučinskas.

Iš Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos atvyko  į pirmą gimnazijos klasę Kotryna Diliūnaitė ir Tauras Žemaitis.

Iš Ukmergės „Šilo“ progimnazijos atvyko  į pirmą gimnazijos klasę Šarūnas Žintelis.