Renginių planas 2022-2023 m.m.

RENGINIŲ PLANAS 2022-2023 M.M.

RENGINIO PAVADINIMAS

LAIKAS

ATSAKINGI

  1. Mokslo ir žinių diena

Rugsėjo 1 d.

J.Darulienė

  1. Renginys, skirtas Europos kalbų dienai „Ką žinai apie Europą ir jos kalbas“

Rugsėjo 23 d.

Užsienio kalbų mokytojai

  1. Rajoninis renginys „Vlado Šlaito skaitymai“

Rugsėjo 23 d.

Lietuvių k. mokytojos

  1. Klasės valandėlės I klasių mokiniams „Adaptacija ir bendravimas“

Rugsėjo pab.

Psichologė, socialinė pedagogė

  1. Pirmokų krikštynos

Rugsėjo pab.

IV kl. auklėtojai ir mokiniai

  1. Edukacinės I klasių mokinių ekskursijos į  Užulėnį (tikslas - susipažinti su gimnazijos istorija, jos įkūrėjo A.Smetonos gyvenimu ir veikla)

Rugsėjis - lapkritis

Pirmų klasių auklėtojai

  1. Švenčiame Mokytojų dieną

Spalio 5 d.

MT, J.Darulienė

  1. Psichikos sveikatos diena

Spalio 10 d.

Gimnazijos psichologė N.Dabužinskienė

  1. Švenčiame gimnazijos gimtadienį

Spalio 21 d.

J.Darulienė

  1. Etnokultūrinis projektas „Būties ratu“: Vėlinių papročiai

Spalio pab.

J.Martinkutė, J.Darulienė, L.Nefienė, A.Žilinskas, Z.Markauskienė, E.Pečiulienė. J.Šlepetienė

  1. Pirmokų adaptacijos tyrimas

Spalis

Socialinė pedagogė A.Gruodienė

  1. Pirmų klasių gimnazistų ir  tėvų pedagoginio švietimo seminarai

Lapkritis

Pagalbos specialistai, J.Darulienė, I klasių auklėtojai

  1. Atletiškiausios antrokės rinkimai

Lapkritis

V.Rutkauskienė, II klasių gimnazistės

  1. Susitikimas su „Ryto“ specialiosios mokyklos mokiniais

Lapkričio 16 d.

  1. A.Gruodienė,  MT nariai
  1. Etnokultūrinis projektas „Būties ratu“: Tautinė vakaronė

Lapkričio 25 d.

J.Martinkutė,

II klasių auklėtojai

  1. J. Meko kūrybos improvizacijos (J. Meko metams paminėti skirtas renginys)

Gruodis

Lietuvių k. mokytojos

  1. Etnokultūrinis projektas „Būties ratu“: Advento papročiai

Gruodžio 23 d.

J.Martinkutė, J.Darulienė, L.Nefienė, Z.Markauskienė, A.Žilinskas, E.Pečiulienė. J.Šlepetienė

  1. Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Sausio 13 d.

J.Darulienė,  istorijos mokytojai

  1. Gimnazijos Meninio skaitymo konkursas

Sausis

Lietuvių k. mokytojos

  1. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas.

Vasario 15d.

J.Darulienė, Istorijos mokytojai

  1. Geografijos naktis

Vasaris

D.Vaičiūnienė

  1. Pramoginių šokių konkursas „Šokio šėlsmas 2023“.

Vasaris

L.Nefienė

  1. Šimtadienio šventė.

Vasaris

III  klasių auklėtojai

  1. Išvyka į Litexpo parodą IV kl. mokiniams.

Vasaris

Karjeros koordinatorė, klasių auklėtojai

  1. II-jų klasių gimnazistų ir tėvų pedagoginio švietimo seminarai.

Vasaris

G.Paknienė, pagalbos specialistai

  1. Rajono mokinių istorijos olimpiada.

Vasaris

Istorijos mokytojai

  1. Rajono mokinių užsienio (rusų) kalbos olimpiada.

Vasaris

Rusų kalbos mokytojos

  1. Kalbos dienų renginiai

Vasario pab. – kovo pr.

Lietuvių k. mokytojos

  1. Etnokultūrinis projektas „Būties ratu“: Užgavėnių papročiai

Kovas

J.Martinkutė, J.Darulienė, L.Nefienė, J.Šlepetienė Z.Markauskienė, A.Žilinskas, E.Pečiulienė

  1. Atvirų durų diena (renginys rajono pagrindinių mokyklų ir progimnazijos mokiniams).

Kovas

Administracija, MT, mokytojai

  1. Etnokultūrinis projektas „Būties ratu“: 40 paukščių diena

Kovas

J.Martinkutė, J.Darulienė, L.Nefienė, J.Šlepetienė Z.Markauskienė, A.Žilinskas, E.Pečiulienė

  1. Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitė.

Kovas

Gamtos ir tiksliųjų m. mokytojai

  1. Rajoninis konkursas „Žvaigždžių valanda“.

Kovas

R.Perednienė

  1. Adventur respublikinis geografijos konkursas ”Pažink Lietuvą ir pasaulį”.

Kovas

D.Vaičiūnienė

  1. Respublikinis konkursas „Mano gaublys“   I- IV kl. mokiniams.

Kovas

D.Vaičiūnienė

  1. Nacionalinis istorijos žinovo konkursas.

Kovas

D.Sinkevičienė

  1. Aukštųjų mokyklų diena

Kovas

J.Požerskienė, G.Paknienė

  1. Išvyka į studijų parodą IV kl. mokiniams (jeigu bus organizuojama)

 

Kovas

Karjeros koordinatorė, IV klasių auklėtojai

  1. Kaziuko mugė (JB)

Kovas

J.Požerskienė, E.Pečiulienė

  1. Pasaulinė poezijos ir muzikos diena (renginys)

Kovo pab.

Lietuvių k. mokytojos

  1. Respublikinis Č. Kudabos konkursas.

Balandis

D.Vaičiūnienė

  1. Tarpklasinės tinklinio, krepšinio, futbolo varžybos.

 

Spalis -Gegužė

Fizinio ugdymo mokytojai

  1. Etnokultūrinis projektas „Būties ratu“: Velykų papročiai.

Balandžio 8d.

J.Martinkutė, J.Darulienė, L.Nefienė, J.Šlepetienė Z.Markauskienė, A.Žilinskas, E.Pečiulienė

  1. Šokio akcija, skirta  tarptautinei šokio dienai paminėti “Šokame kartu“.

Balandis

L.Nefienė

  1. Eko kostiumų šou.

Balandis

E.Pečiulienė

  1. Karjeros diena

Balandis

  1. J.Požerskienė, klasių auklėtojai
  1. Rajono renginys, skirtas 8-9 klasių mokiniams „Pasivaikščiokime ir susipažinkime su Ukmerge“ (pažintinio geografinio tako konkursas).

Gegužė -birželis

D.Vaičiūnienė

  1. Etnokultūrinis projektas „Būties ratu“: Mildos diena

Gegužės 12d.

J.Martinkutė, J.Darulienė, L.Nefienė, J.Šlepetienė Z.Markauskienė, A.Žilinskas, E.Pečiulienė

  1. Paskutinio skambučio šventė.

Gegužė

III kl. auklėtojos, J.Darulienė

  1. I - III klasių mokinių dalyvavimas miesto šventės renginiuose.

Gegužė

Administracija, I-III kl. auklėtojai

  1. Dalyvavimas Ukmergės miesto šventės renginiuose.

Gegužė

Administracija

  1. Mano (ne)sėkmės istorija

Gegužė

J.Požerskienė

  1. Rusų kalbos dienos paminėjimas A.Puškino muziejuje Vilniuje.

Gegužė -birželis

Rusų kalbos mokytojos

  1. Brandos atestatų įteikimo šventė.

Liepos mėn.

Administracija

  1. Klasės valandėlės I-III-ųjų klasių gimnazistams apie mokinių teises, pareigas, atsakomybes, žalingų įpročių prevenciją.

m. m. eigoje

A.Gruodienė

  1. Dalyvavimas tarptautiniame DofE projekte.

m. m. eigoje

A.Gruodienė, V.Čiulada

  1. Dalyvavimas praktinio verslumo ugdymo programos renginiuose

m. m. eigoje

E.Pečiulienė, G.Paknienė, J.Požerskienė

  1. Kolektyvinės ir individualios mokinių kūrybos darbų parodos.

m. m. eigoje

Dailės ir technologijų mokytojai

  1. I-IV klasių mokinių dalyvavimas apklausose, tyrimuose.

m. m. eigoje

Administracija, pagalbos specialistai

  1. Dalyvavimas 1-4 kl. projekte „Klasės metraštis“.

m. m. eigoje

J.Darulienė, 1-4 kl. klasių auklėtojai

  1. Dalyvavimas respublikinėse, rajono, tarpklasinėse varžybose, konkursuose, olimpiadose, akcijose.

m. m. eigoje

Mokytojai, klasių auklėtojai

  1. Gimnazistų dalyvavimas įvairiuose jaunimo projektuose, mokymuose, akcijose.

m. m. eigoje

J.Požerskienė, J.Darulienė, MT

  1. Klasių kultūrinės, pažintinės išvykos.

m. m. eigoje

Klasių auklėtojai, dalykų  mokytojai.

  1. Dalyvavimas tarptautinėje/respublikinėje Gamtosauginių mokyklų programoje.

m. m. eigoje

Gimnazijos bendruomenė

Atnaujinta: 2022-08-28
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.55 - 10.40
  • 4. 10.50 - 11.35
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.45 - 15.30