Mokytojai

Mokytojai 2023-2024 m.m. 

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigybė

Kvalifikacinė kategorija

1

Zita Markauskienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Metodininkė

2

Lina Matakanskienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Metodininkė

3

Jūratė Reinardaitė

Lietuvių kalbos mokytoja

Metodininkė

4

Vitalija Žiupkienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Metodininkė

5

Ramutė  Gilvydienė

Anglų kalbos mokytoja

Metodininkė

6

Audronė  Mockienė

Anglų kalbos mokytoja

Metodininkė

7

Neringa Kašelynė

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

8

Jelena Piragienė

Anglų kalbos mokytoja

Metodininkė

9

Daiva Vaišvilienė

Anglų kalbos mokytoja

Metodininkė

10

Elena Vinickienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

11

Svetlana Rubliauskienė

Rusų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

12

Snaiguolė Pocienė

Rusų kalbos mokytoja

Metodininkė

13

Edita Augustinienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Metodininkė

14

Alma  Kubrakovienė

Prancūzų kalbos mokytoja

Metodininkė

15

Adolfas  Girdžiūna

Direktorius

Antra vadybinė

Matematikos mokytojas

Metodininkas

Informacinių technologijų mokytojas

Mokytojas

16

Rima  Perednienė

Matematikos mokytoja

Metodininkė

17

Vida Šimonienė

Matematikos mokytoja

Metodininkė

18

Laimonas Latvys

Matematikos mokytojas

Metodininkas

19

Audrius Valašinas

Informacinių technologijų mokytojas

Vyr. mokytojas

20

Neringa Razumienė

Matematikos, informacinių technologijų mokytoja

Vyr. mokytoja

21

Rasa Mogenienė

Fizikos mokytoja

Metodininkė

22

Giedrė Paknienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Antra vadybinė

Chemijos mokytoja

Metodininkė

23

Gražina Petkevičienė

Chemijos mokytoja

Metodininkė

24

Dalia Auglienė

Biologijos mokytoja

Metodininkė

25

Elvyra Kriaučiūnienė

Biologijos mokytoja

Metodininkė

26

Daiva Sinkevičienė

Istorijos mokytoja

Ekspertė

27

Vytautas Čiulada

Istorijos mokytojas

Metodininkas

28

Dalia Vaičiūnienė

Geografijos mokytoja

Metodininkė

29

Ramutė  Sakalauskienė

Tikybos  mokytoja

Metodininkė

30

Justina Darulienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

-

Etikos mokytoja

Metodininkė

31

Jūratė Martinkutė

Muzikos mokytoja

Ekspertė

32

Jolita Šlepetienė

Dailės mokytoja

Ekspertė

33

Monika Gitaitienė

Ekonomikos mokytoja

Vyr. mokytoja

34

Edita Pečiulienė

Technologijų mokytoja

Vyr. mokytoja

35

Artūras Žilinskas

Technologijų mokytojas

Metodininkas

36

Lina Nefienė

Choreografijos mokytoja

Metodininkas

37

Kastytis  Kvietkauskas

Fizinio ugdymo mokytojas

Metodininkas

38

Vilija Rutkauskienė

Fizinio ugdymo mokytoja

Metodininkė

39

Saulius Auglys-Stanevičius

Neformalaus ugdymo mokytojas

Neatestuotas

Atnaujinta: 2024-03-12
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
6. 13.00 - 13.45
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.55 - 10.40
  • 4. 10.50 - 11.35
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.45 - 15.30