Metodinės grupės

Lietuvių kalbos metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Jūratė Reinardaitė Lietuvių kalba ir literatūra Pirmininkė

2.       

Zita Markauskienė

Lietuvių kalba ir literatūra Narė

3.       

Lina Matakanskienė Lietuvių kalba ir literatūra Narė

4.       

Vitalija Žiupkienė Lietuvių kalba ir literatūra Narė

Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Elvyra Kriaučiūnienė Biologija Pirmininkė

2.       

Rita Baltaragienė Matematika Narė

3.       

Laimonas Latvys Matematika Narys

4.       

Rima Perednienė Matematika Narė
5. Vida Šimonienė Matematika Narė
6. Raimondas Platūkis Biologija Narys
7. Gražina Petkevičienė Chemija Narė
8. Giedrė Paknienė Chemija Narė
9. Rasa Mogenienė Fizika Narė
10. Stasys Baltaragis Informacinės technologijos Narys
11. Audrius Valašinas Informacinės technologijos Narys

Socialinių mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Dalia Vaičiūnienė Geografija Pirmininkė

2.       

Vytautas Čiulada Istorija Narys

3.       

Daiva Sinkevičienė Istorija Narė
4. Justina Požerskienė Etika Narė
5. Kastytis Kvietkauskas Fizinis ugdymas Narys
6. Vilija Rutkauskienė Fizinis ugdymas Narė
7. Ramutė Sakalauskienė Tikyba Narė
8. Nomeda Dabužinskienė Psichologija Narė

Menų ir technologijų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Edita Pečiulienė Technologijos Pirmininkė

2.       

Jolita Šlepetienė Dailė, grafinis dizainas Narė

3.       

Monika Gitaitienė Ekonomika Narė

4.       

Jūratė Martinkutė Muzika Narė
5. Lina Nefienė Šokis Narė
6. Romualda Zareckienė Dailė, fotografija, braižyba Narė
7. Artūras Žilinskas Technologijos Narys

Užsienio kalbų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Audronė Mockienė Anglų kalba Pirmininkė

2.       

Snaiguolė Pocienė Rusų kalba Narė

3.       

Edita Augustinienė Vokiečių kalba Narė

4.       

Svetlana Rubliauskienė Rusų kalba Narė
5. Jelena Piragienė Anglų kalba Narė
6. Elena Vinickienė Anglų kalba Narė
7. Ramutė Gilvydienė Anglų kalba Narė
8. Genovaitė Pavasarienė Anglų kalba Narė
9. Daiva Vaišvilienė Anglų kalba Narė
10. Alma Kubrakovienė Prancūzų kalba Narė
Atnaujinta: 2021-10-15
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.40 - 15.25
Iki atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.