Metodinės grupės

Lietuvių kalbos metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Vitalija Žiupkienė Lietuvių kalba ir literatūra Pirmininkė

2.       

Zita Markauskienė

Lietuvių kalba ir literatūra Narė

3.       

Lina Matakanskienė Lietuvių kalba ir literatūra Narė

4.       

Jūratė Reinardaitė Lietuvių kalba ir literatūra Narė

Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Laimonas Latvysė Matematika Pirmininkas

2.       

Neringa Razumienė Matematika, informacinės technologijos Narė

3.       

Rima Perednienė Matematika Narė
4. Vida Šimonienė Matematika Narė
5. Gražina Petkevičienė Chemija Narė
6. Giedrė Paknienė Chemija Narė
7. Elvyra Kriaučiūnienė Biologija Narė
8. Dalia Auglienė Biologija Narė
9. Rasa Mogenienė Fizika Narė
10. Audrius Valašinas Informacinės technologijos Narys

Socialinių mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Daiva Sinkevičienė Istorija Pirmininkė

2.       

Vytautas Čiulada Istorija Narys

3.       

Dalia Vaičiūnienė Geografija Narė
4. Justina Požerskienė Karjeros specialistas Narė
5. Kastytis Kvietkauskas Fizinis ugdymas Narys
6. Vilija Rutkauskienė Fizinis ugdymas Narė
7. Ramutė Sakalauskienė Tikyba Narė
8. Justina Darulienė Etika Narė
9. Nomeda Dabužinskienė Psichologija Narė

Menų ir technologijų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Lina Nefienė Choreografija Pirmininkė

2.       

Jolita Šlepetienė Dailė, grafinis dizainas Narė

3.       

Monika Gitaitienė Ekonomika Narė

4.       

Jūratė Martinkutė Muzika Narė
5. Edita Pečiulienė Technologijos Narė
6. Artūras Žilinskas Technologijos Narys

Užsienio kalbų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Ramutė Gilvydienė Anglų kalba Pirmininkė

2.       

Snaiguolė Pocienė Rusų kalba Narė

3.       

Edita Augustinienė Vokiečių kalba Narė

4.       

Svetlana Rubliauskienė Rusų kalba Narė
5. Jelena Piragienė Anglų kalba Narė
6. Elena Vinickienė Anglų kalba Narė
7. Audronė Mockienė Anglų kalba Narė
8. Neringa Kašelynė Anglų kalba Narė
9. Daiva Vaišvilienė Anglų kalba Narė
10. Alma Kubrakovienė Prancūzų kalba Narė
Atnaujinta: 2024-02-25
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
5. 12.05 - 12.50
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.55 - 10.40
  • 4. 10.50 - 11.35
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.45 - 15.30