Protmūšis, skirtas gimnazijos 105-ajam jubiliejui

• Paskelbta: 2023-11-12

Ketvirtadienį, gimnazijos gimtadienio išvakarėse, į mokyklą rinkosi pirmų ir antrų klasių gimnazistų komandos, kartu su tėveliais ir mokytojais praleisti kelias vakaro valandas žaidžiant protmūšį. Klausimai apie gimnaziją, Antaną Smetoną, Ukmergę ir Lietuvą nebuvo sudėtingi, nes svarbiausia – geros emocijos. Po klausimų apie gimnaziją ir Antaną Smetoną, žaidėme specialųjį turą, kuriame reikėjo atspėti, koks daiktas slepiasi po kiekviena Antano Smetonos vardo ir pavardės raide. Po 3 turų – arbatos ir pyragėlio pertrauka, vaišinomės kiekvienos klasės atsineštu pyragu.

Po dar vieno – linksmojo turo, suskaičiavus balus, paaiškėjo, kad 2 komandos surinko vienodą taškų skaičių. Istorijos mokytojai Daivai paskelbus papildomą klausimą, II vietos laimėtoja tapo Id klasės komanda. O visuose turuose pirmavusi IIb klasės komanda tapo nugalėtoja. Bet iš tikrųjų laimėjome visi, nes susipažinome, buvome kartu, bendravome.

Dėkojame visiems šio vakaro dalyviams, laikas praleistas kartu yra neįkainojamas.

Nuotraukos gimnazistės Apolonijos.