100-oji abiturientų laida

  • Paskelbė : Adolfas Girdžiūna
  • Paskelbta: 2023-07-15
  • Kategorija: Renginiai

Liepos 14-ąją Ukmergės kultūros centro salėje vyko Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos 100-osios abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventė. 97-iems gimnazistams buvo įteikti brandos atestatai. Urtei Ciemnolonskytei, Medui Savickui ir Eglei Rubinaitei įteikti brandos atestatai su pagyrimu.

Abiturientus, jų tėvus ir mokytojus pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas, administracijos direktorė Inga Pračkailė ir  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas.

Džiaugiamės puikiais abiturientų brandos egzaminų rezultatais.  Gimnazistai laikė 379 egzaminus. Abiturientai 57 egzaminus išlaikė aukštesniuoju lygiu t.y nuo 86 iki 100 balų. Visų išlaikytų brandos egzaminų balų vidurkis – 52 balai. Ypač džiaugiamės gimnazistais, kurių biologijos, anglų kalbos ir rusų kalbos žinios egzaminuose buvo įvertintos 7 šimtukais. 100 balų buvo įvertintos  Mato Matuškevičiaus, Rusnės Pakalniškytės, Eglės Rubinaitės, Karolio Vasilenkos ir Justino Dutkaus žinios. Net dviem šimtukais įvertintos Žygimanto Vareikio egzaminų žinios.

Prieš Jūs dabar atsivėrė daug kelių. Jums duota teisė rinktis, duota teisė klysti ir vėl bandyti, o mes mokytojai ir jūsų tėveliai  nuolat būsim pasiruošę Jums padėti.

Fotografas Dainius Vytas

Nuotraukos:
Dainius Vytas

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos