Raštingumo diena

• Paskelbta: 2023-09-30

Rugsėjo pirmą savaitę gimnazijos bendruomenė minėjo pasaulinę Raštingumo dieną. Mokytojai ir mokiniai rašė diktantą, kurio tekstą prasmingai parinko lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vitalija Žiupkienė. 105 žodžiai buvo paimti iš prezidento Antano Smetonos kalbos, pasakytos kariuomenės parade 1930 m. rugsėjo 8 – ąją – Vytauto Didžiojo karūnavimo dieną. Šiemet minėsime gimnazijos 105 – ąjį gimtadienį, o 2024 m. - Antano Smetonos 150 – ąsias gimimo metines.

Be klaidų parašiusiųjų diktantą nebuvo, bet nemažai mokytojų ir gimnazistų padarė po 1 klaidą. Sveikiname mokytojus: Vytautą Čiuladą, Justiną Požerskienę, Eleną Vinickienę, Rimą Perednienę, Jūratę Martinkutę ir Ramutę Gilvydienę.

Gimnazistus: Viltę Žliobaitę, Gabrielę Kotryną Žukauskaitę, Naglį Tiškevičių, Danielę Valiaugaitę, Justą Civilką, Igną Kontrimavičių, Simą Baziliauską, Miglę Porvaneckytę, Korneliją Bernotaitę, Urtę Sabaliauskaitę, Evą Blažytę, Emiliją Verbickaitę, Luknę Šeibokaitę.

Dėkojame gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms Linai, Vitalijai, Zitai ir Jūratei už klaidų paiešką diktantuose.