Respublikinis konkursas Antano Smetonos gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-05-18

Gegužės 17d. Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje vyko tikra žinių šventė: proto mūšis anglų kalba ’’Several Heads are Better Than One“, į kurį atvyko I-II klasių komandos iš Jonavos J. Ralio gimnazijos, Kauno Vytauto Didžiojo Ugnės Karvelis gimnazijos, Molėtų, Šiaulių J. Janonio gimnazijų bei Ukmergės rajono gimnazijų: J. Basanavičiaus, Taujėnų ir Želvos. Dėl laimėtojo titulo susirungė 9 komandos. Apžiūrėję mūsų istorinę mokyklą, visi sugužėjo į salę, kur dalyvius nustebino anglų kalba prabilęs gimnazijos direktorius Adolfas Girdžiūna. Pasigrožėjusios IIId klasės merginų šokiu bei mokytojos J. Martinkutės vadovaujamo ansamblio atlikta daina, prisistačiusios bei sugalvojusios išradingus šūkius, komandos kibo į protų kovą. Konkurso metu dalyviai taikė įvairių sričių žinias bei išradingumą penkiuose protų mūšio turuose, nes daugeliui klausimų atsakymą reikėjo tiesiog „išmąstyti“. Daugiausia taškų surinko ir konkursą laimėjo Šiaulių J. Janonio gimnazijos komanda, II-ą vietą iškovojo Antano Smetonos gimnazijos I-ų klasių komanda ir III-ioji vieta atiteko Kauno VDU Ugnės Karvelis gimnazijos atstovams. Pralaimėjusių nebuvo, nes visos komandos varžėsi su azartu ir išmone. Dėkojame renginio vedėjams Tomui Maksimovui, Aistei Gruodytei, Roman Aleksander Van Stee ir Vakarei Čyvaitei. Nuoširdi padėka Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvui už saldžias dovanas!

Autorius:
Daiva Vaišvilienė