Klimato kaita ir bioįvairovė

 

Klimato kaita ir bioįvairovė

Tarptautinis projektas Erasmus+ „Klimato kaita ir bioįvairovė“ įtrauks gimnazistus ir jų mokytojus į prasmingas veiklas.

Prancūzų kalbos mokytojos Almos Kubrakovienės iniciatyva nuo spalio 1-osios dienos gimnazijoje startuoja tarptautinis projektas „Klimato kaita ir bioįvairovė“, kurio tikslas – ugdyti I-II ųjų klasių gimnazistų atsakingą požiūrį į gamtą, aktyvumą, pilietiškumą, puoselėti Europos vertybes, tokias kaip lygios galimybės, tolerancija, įvairovė, daugiakultūriškumas, bei pagerinti prancūzų ir kitų Europos kalbų mokėjimą. Lapkričio 17-22 dienomis mokytojos A. Kubrakovienė ir V. Žiupkienė dalyvavo pirmajame projekto partnerių (Prancūzijos Champigny-sur Marne miesto Garbriel Peri profesinio licėjaus, Ispanijos Torre del Mar miesto IES Maria Zambrano mokyklos ir Italijos Cava de Tirreni De Filippis-Galdi instituto mokytojų) susitikime Rumunijoje Galati miesto Sfanta Maria licėjuje. Čia buvo aptarta projekto eiga, suplanuoti ateinančių metų vizitai, sukonkretintos su klimato kaita ir ekologiniu ugdymu susijusios veiklos, mokomasi, kaip dirbti projekto interneto platformoje. Sutarta, kad kiekvienos iš projekte dalyvaujančių mokyklų mokytojai per dvejus metus sukurs ir praves po 35 pamokas, susijusias su šio projekto tema ir tikslais.

Mokytojai taip pat lankėsi Galati miesto savivaldybėje, susipažino, kaip sprendžiamos klimato kaitos problemos, aplankė ekologišką vyno ūkį Crama Bratu, kur ES pagalba įdiegus naujausias technologijas, praktiškai nėra jokių atliekų ir aplinkos taršos, susipažino su Galati miesto ir sostinės Bukarešto įdomybėmis.

Naujaisiais metais gimnazistų laukia kelionės į projekto partnerių mokyklas ir bendros veiklos prisidedant prie gamtos saugojimo.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas