2022 m. LIMK konferencija

  • Paskelbė : Adolfas Girdžiūna
  • Paskelbta: 2022-11-12
  • Kategorija: Pranešimai

2022 metų lapkričio 9-10 dienomis Vilniaus SEB arenoje vyko kasmetinė Lietuvos iniciatyvių mokyklų klubo konferenciją. Šių metų konferencijos tema - „Vertinimas“. Gimnazijos vadovų komanda išklausė informatyvu pranešimą apie naują vertinimo politiką. Turėjome puikią galimybę padiskutuoti su Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus pavaduotoja Asta Ranonyte apie tai kokie medeliuojami mokinių pasiekimų išorinio vertinimo pokyčiai. Lankėmės Nacionalinėje M.K. menų mokykloje, Pilaitės gimnazijoje, Jono Basanavičiaus progimnazijoje, Nacionalinėje švietimo agentūroje, MO muziejuje ir svarbiausia – susitikome su klubo bendraminčiais. Dėkojame Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokyklos kolektyvui už puikiai suorganizuotą konferenciją.

2023 metais LIMK metinė konferencija vyks Kauno rajone.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos