Paroda „Kintantys dydžiai“

• Paskelbta: 2021-11-21

Paroda „Kintantys dydžiai“

Mokytoja Jolita Šlepetienė:

Nuoširdžiai dėkoju dailininkui keramikui, parodų kuratoriui Tomui Jurgiui Daunorai už galimybę pristatyti gimnazistų keramikos darbus, Gobis. Lauko ekspo miestų parodų paviljonų projekto Kultūrinių iniciatyvų grupei „Kvadratas" ir visiems, kas rūpinosi, kad ši parodų erdvė atsirastų Ukmergėje.

Parodoje „Kintantys dydžiai“ eksponuojami Elžbietos Mackevičiūtės, Gustinos Baliukaitės, Viktorijos Balcerytės, Neringos Mecelytės, Marko Tričiaus, Gedimino Pulkauniko, Gintaro Minkštimo, Osvaldo Keburio, Juliaus Chudiajevo, Aisčio Šlubelio, Tauro Žemaičio, Gintarės Budnikaitės, Miglės Bakanauskaitės, Ingridos Stasiūnaitės, Nedos Meilūnaitės, Agnės Lapukaitės, Adomo Adomavičiaus, Erikos Usavičiūtės, Alekso Masevičiaus, Ugnės Legytės, Aistės Grumčiūtės, Valentino Vaitkūnio, Ugnės Šveckytės, Konstancijos Smulskytės ir kitų mokinių darbai.

Dėkojame Jolitai už įdomią iniciatyvą, puikiai paruoštą parodą ir nuotaikingas nuotraukas.

Nuotraukos:
Jolita Šlepetienė