Prof. A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiada

• Paskelbta: 2022-02-18
  • Kategorija: Konkursai

KTU Statybos ir architektūros fakultetas kartą per metus sukviečia geriausiai pieštukus valdančius 10 -12 klasių moksleivius į prof. A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiadą. Vieno žinomiausių Lietuvos dailininko, buvusio fakulteto dėstytojo, garbei rengiamos olimpiados metu dalyviai per 3 valandas turi įveikti raštu gautą užduotį ir savo viziją perteikti popieriaus lape. Tai pakankamai sudėtinga užduotis, reikia išmanyti visas piešimo taisykles: perspektyvą, proporcijas, erdvę, šešėliavimą, valdyti komponavimą lape, taip pat gebėti išsitekti paskirtame laike. Šiais metais olimpiadoje dalyvavo apie 90 moksleivių iš visos Lietuvos. Jų tarpe dalyvavo ir Antano Smetonos gimnazijos mokinės: Kamilė Tretjakaitė, Guostė Mikoliūnaitė, Ūla Kaukėnaitė. Sveikiname Antano Smetonos gimnazijos IV klasės mokinę - Kamilę Tretjakaitę. Ji apdovanota paskatinamu prizu už gerą piešimo įgūdžių parodymą.

Dailės ir piešimo mokytoja Romualda Zareckienė