UASG ir UTVM bendradarbiavimas

• Paskelbta: 2023-06-13
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

2023-06-13 Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius ir Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos direktorius Adolfas Girdžiūna pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Sutartis pasirašyta, nes 2023-2024 m. m. Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos III klasės mokiniai Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje mokysis pagal ,,Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo modulinės profesinio mokymo programos modulį - TR1 kategorijos traktorių vairavimas”.

G A L I M Y B Ė S mokiniams, kurie pasirinks mokytis modulio Ukmergės TVM:

Gimnazistai, kurie mokysis modulio Ukmergės TVM kiekvieną mėnesį gaus 24,50 Eur. stipendiją.

Baigus modulį, bus išduodamas modulio baigimo pažymėjimas bei TR1 traktorininko teisės.

Visiems gimnazistams, kurie mokysis modulio TR1 kategorijos traktorių vairavimas bus sudarytos galimybės įgyti keturračio vairuotojo pažymėjimą.