Baigėsi profesinė savarankiška praktika

• Paskelbta: 2022-12-07
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Savarankiška geografijos pedagogikos praktika, kuria atlikau Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje, eina į pabaigą. Niekada nepamiršiu savo pirmų dienų, kuomet į gimnaziją žengiau nedrąsiais žingsniais. Tai trys mėnesiai įvairiausių veiklų, emocijų ir nuotykių. Džiaugiuosi turėjęs galimybę mokytis ir tobulinti ne bet kur, o jau namais vadinamoje gimnazijoje. Šios praktikos metu augau ne tik kaip geografijos mokytojas, bet ir kaip asmenybė. Supratau, koks sudėtingas ir didelio pasiaukojimo reikalaujantis yra mokytojo darbas. Tai darbas, kuriame niekada nėra nuobodu. Esu dėkingas gimnazijos kolektyvui, kuris mane šiltai priėmė. Ačiū sakau mokiniams, kurie nuo pirmų praktikos dienų įtraukė į gimnazijos gyvenimą. Su jais ne tik mokėmės geografijos, bet ir dalinomės savo džiaugsmais ir vargais. Labiausiai dėkoju savo mentorei D. Vaičiūnienei, kuri visą šį laiką mane lydėjo.  Mentorės dėka greitai įsitraukiau į mokyklos gyvenimą, susipažinau su mokytojo darbo subtilybėmis. Jos dėka galėjau pasijusti tikru klasės auklėtoju – geografijos mokytoju.  Nuoširdžiai dėkoju visiems už viską, kas nutiko per šį trumpą laikotarpį.