Partnerių susitikimas Kaune

• Paskelbta: 2023-03-17
  • Kategorija: Aktualijos

Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos mokytojai atsiliepė į Kauno Ugnės Karvelis gimnazijos, su kuria turi pasirašytą bendradarbiavimo sutartį, kvietimą bendram susitikimui.  Pagrindinis tikslas buvo prisidėti prie matematikos, anglų kalbos ir socialinių mokslų dalykinės plėtotės, ruošiantis atnaujinto ugdymo turinio diegimui. Be išvardintų gimnazijų dalyvavo Šiaulių Juliaus Janonio, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijų mokytojai bei administracijos atstovai.

Susitikę mokytojai rado daug temų bendradarbiavimui: keturių mokyklų dalykų mokytojų metodiniai susitikimai, konkursai, konferencijos, bendri užduočių bankai virtualioje erdvėje, protų kovos, mokytojų patirties sklaida, pažintiniai – edukaciniai žygiai ir t.t.

Susitikimu ypač džiaugiasi matematikos mokytojai, kurie turėjo galimybę bendrauti su atnaujintos matematikos programos rengėja, maloniai jau besidalinančia metodine medžiaga.

Antano Smetonos gimnazijos  mokytojai turės puikią  galimybę bendradarbiauti su Lietuvos gimnazijomis, kurių mokiniai pasiekia labai aukštų mokymosi rezultatų.