100 balų

• Paskelbta: 2023-07-18
  • Kategorija: Sveikinimai

Sveikiname abiturientus 100 balų įvertinimais išlaikiusius anglų kalbos, biologijos ir rusų kalbos valstybinius brandos egzaminus.

Gimnazistai, kurių anglų kalbos žinios valstybiniame brandos egzamine įvertintos 100 balų:

1. Matas Matuškevičius

2. Rusnė Pakalniškytė

3. Eglė Rubinaitė

4. Žygimantas Vareikis

5. Karolis Vasilenka

Sveikiname mokinius ir juos mokiusias mokytojas Audronę Mockienę, Jeleną Piragienę ir Daivą Vaišvilienę su puikiais egzamino rezultatais.

Gimnazistai, kurių biologijos žinios valstybiniame brandos egzamine įvertintos 100 balų:

1. Žygimantas Vareikis

Sveikiname Žygimantą  ir jį mokiusią mokytoją Dalią Auglienę su puikiais egzamino rezultatais.

Gimnazistai, kurių rusų kalbos žinios valstybiniame brandos egzamine įvertintos 100 balų:

1. Justinas Dutkus

Sveikiname Justiną ir jį mokiusią mokytoją Snaiguolę Pocienę su puikiais egzamino rezultatais.

Sveikiname mokyklas iš kurių abiturientai atvyko mokytis į mūsų gimnaziją po 8 klasės.

Iš Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos į pirmą gimnazijos klasę atvyko Matas Matuškevičius, Žygimantas Vareikis  ir Karolis Vasilenka.

Iš Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos - Eglė Rubinaitė.

Iš Ukmergės Senamiesčio progimnazijos - Justinas Dutkus.

Iš Ukmergės Pašilės progimnazijos - Rusnė Pakalniškytė.