„Lietuvos Junior Achievement“ apdovanojimas

• Paskelbta: 2024-03-02

Vasario 26 dieną ekonomikos, finansinio raštingumo, verslumo ir ugdymo karjerai organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ Ukmergėje įteikė  gimnazijai bendradarbiavimą simbolizuojančią lentelę.  Lentelės teikiamos mokykloms, kurios 3 ir daugiau metų nuosekliai įgyvendina LJA programas bei aktyviai dalyvauja LJA kvalifikacijos, edukacinių patirčių renginiuose. Šis bendradarbiavimo ženklas ant mokyklos sienos yra partnerystės simbolis ir parodo, jog šioje ugdymo įstaigoje gimsta moksleivių verslai ir naujos jų sėkmės istorijos.

Dėkojame šaunioms mokinių mokomųjų bendrovių koordinatorėms Editai Pečiulienei, Justinai Požerskienei ir Monikai Gitaitienei,  jų komandoms ir visai gimnazijos bendruomenei.