Bendruomenės kalėdinio vainiko pynimas

• Paskelbta: 2023-12-27

Išgyvendama džiaugsmingą Šv. Kalėdų laukimo metą, gimnazijos bendruomenė penktadienio rytą susibūrė kalėdinio vainiko pynimui. Lietuvos skautijos jūrų skautų ŠVENTOSIOS tunto nariai pasidalino Betliejaus ugnimi, kuria direktorius uždegė didžiąją vainiko žvakę. Viešnios, Aušros vartų Marijos ir Šv. Teresėlės seserys karmelitės, praturtino mūsų rytmetį savo palinkėjimais. Ansamblio giesme "Tyliąją naktį" pradėjome vainiko pynimą. Mokytojai ir svečiai tiesė kelius, pirmokai pynė pagrindą - dėjo žalias šakeles. Antrokai - puošė kankorėžiais, trečiokai - obuoliais. Gimnazijos darbuotojos padabino žaisliukais, o vyriausi, ketvirtokai, snaigėmis. Visą bendruomenę pasveikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas, o gimnazijos direktorius pakvietė visus giesmei "Sveikas, Jėzau gimusis".

Nuotraukos mokytojos Jolitos ir gimnazistės Apolonijos