Projektas „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje”

Prasidėjus naujiems metams po truputį startuoja ir projektas „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje”.

2021-2022 mokslo metais jis bus įgyvendintas net 27-se bendrojo ugdymo mokyklose visoje Lietuvoje. 12-koje iš šių mokyklų programą bus įgyvendinama drauge su nauju partneriu - Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekos Kultūrinės edukacijos sistema.

Šiems mokslo metams biblioteka inicijavo kultūrinių intervencijų projektą, kuriame su penkiomis skirtingomis organizacijomis dalyvaus net 40 bendrojo ugdymo mokyklų. Džiaugiamės, kad Kūrybinės jungtys tapo šio projekto dalimi!

Detaliau apie kultūrinių intervencijų projektą skaitykite čia: https://bit.ly/3DN3YEu

Projektas startavo Kaune, kur nuotaikingo ir informatyvaus renginio metu susitiko visų dalyvaujančių mokyklų bei organizacijų atstovai. Dalinamės Giedriaus Meškausko MEŠKA už objektyvo užfiksuotomis renginio akimirkomis.

Drauge su Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Kultūrinės edukacijos sistema projektą įgyvensime Alytaus Šv. Benedikto, Kybartų K.Donelaičio, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio, Telšių Žemaitės, Ignalinos, Vilniaus Senvagės, Ukmergės Antano Smetonos, Kauno Rokų gimnazijose bei Raseinių Šaltinio ir Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijose.

Asociacijos Kūrybinės jungtys strategiją remia Lietuvos kultūros taryba.

Nuotraukos:
Giedrius Meškauskas