KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas

• Paskelbta: 2024-01-27
  • Kategorija: Pranešimai

2024 m. sausio 27 d. KTU ir vėl vienai dienai tapo jaunųjų matematikų sostine! Fakultete šurmuliavo Respublikinis Prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, kuris suvienijo daugiau nei 500 moksleivių iš visos Lietuvos.

Šiemet tai jubiliejinis, 35-asis konkursas. Iš viso per konkurso gyvavimo metus jame dalyvavo daugiau kaip 14000 Lietuvos mokinių.

Kol moksleiviai sprendė KTU MGMF mokslininkų parengtas užduotis, mokytojams vyko kvalifikacijos kėlimo seminaras “Sudėtingesni 2024 m. prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkurso uždaviniai ir jų sprendimai”, kurį veda doc. dr. Mindaugas Kavaliauskas, doc. dr. Loreta Saunorienė, doc. dr. Jurgita Dabulytė – Bagdonavičienė, doc. dr. Kristina Šutienė, doc. dr. Kęstutis Lukšys.

Džiaugiamės, kad Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo šiame konkurse. Dėkojame matematikos mokytojai Neringai Razumienei už gimnazistų lydėjimą i konkursą ir globojimą konkurso metu.