Renginių planas 2021-2022 m.m.

RENGINIŲ PLANAS 2021-2022 M.M.

RENGINIO PAVADINIMAS

LAIKAS

ATSAKINGI

  1. Mokslo ir žinių diena.

Rugsėjo 1

J. Darulienė

  1. III/IV kl.  gimnazistų piešinių paroda. ,,Iš sapnų ir pastebėjimų apie vakar dieną” (skaitykla).

Rugsėjo 9 d.

J. Šlepetienė

 

  1. „Žydiški simboliai“ – per meną apjungiančio tautas projekto dalis. Integruotos pamokos Tolerancijos centre.

Rugsėjo 17 d.

J. Šlepetienė, J. Martinkutė, V.Žiupkienė

 

  1. Renginys, skirtas Europos kalbų dienai „Ką žinai apie Europą ir jos kalbas“.

Rugsėjo 24 d.

Užsienio kalbų mokytojai

  1. Rajoninis renginys „Vlado Šlaito skaitymai“.

Rugsėjo 24 d.

Lietuvių k. mokytojos,

J. Šlepetienė, V. Šlaito biblioteka

  1. Klasės valandėlės I klasių mokiniams „Adaptacija ir bendravimas“.

Rugsėjo pab.

Psichologė, socialinė pedagogė

  1. Pirmokų tyrimai „Mokymosi stilius“.

Rugsėjis

J. Požerskienė

  1. Renginių ciklas „Būties ratu“: „Baltų vienybės diena“.

Rugsėjo 22 d.

J. Martinkutė, N. Kovarskienė

  1. Švenčiame Mokytojų dieną.

Spalio 5 d.

MT, J. Požerskienė, J. Darulienė

  1. Švenčiame gimnazijos gimtadienį.

Spalio 22 d.

J. Darulienė

  1. Renginių ciklas „Būties ratu“: Vėlinių papročiai.

Spalio 29 d.

J. Martinkutė, N. Kovarskienė

  1. Pirmokų adaptacijos tyrimas.

Spalis

Socialinė pedagogė A. Gruodienė

  1. Edukacinės pirmųjų klasių mokinių ekskursijos į  Užulėnį (tikslas - susipažinti su gimnazijos istorija, jos įkūrėjo A.Smetonos gyvenimu ir veikla).

Lapkritis

Pirmų klasių auklėtojai

  1. Pirmų klasių gimnazistų ir  tėvų pedagoginio švietimo seminarai.

Lapkritis

VGK, klasių auklėtojai

  1. Pyragų diena.

Lapkritis

J. Požerskienė, MT nariai, E. Pečiulienė

  1. Atletiškiausios antrokės rinkimai.

Lapkritis

V. Rutkauskienė, II klasių gimnazistės

  1. Susitikimas su „Ryto“ specialiosios mokyklos mokiniais.

Lapkričio 16d.

VGK nariai, MT nariai

  1. MT naktis gimnazijoje.

Lapkritis

Mokinių taryba, J. Požerskienė

  1. ,,Vaizdo vakaras” kino ir medijų meno darbų peržiūra.

Lapkritis

J. Šlepetienė

  1. Renginių ciklas „Būties ratu“: Tautinė vakaronė.

Lapkričio 26 d.

J. Martinkutė,

II klasių auklėtojai

  1. Renginių ciklas „Būties ratu“: Advento papročiai.

Gruodžio 23 d.

J. Martinkutė, N. Kovarskienė

  1. Renginių ciklas „Būties ratu“: „Trys Karaliai“.

Sausio 6 d.

J. Martinkutė, N. Kovarskienė

  1. Laisvės gynėjų dienos minėjimas.

Sausio 13 d.

J. Darulienė,  istorijos mokytojai

  1. Gimnazijos Meninio skaitymo konkursas.

Sausis

Lietuvių kalbos mokytojos

  1. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas.

Vasaris

J. Darulienė, Istorijos mokytojai

  1. Geografijos naktis.

Vasaris

D.Vaičiūnienė

  1. Pramoginių šokių konkursas „Šokio šėlsmas 2021“.

Vasaris

L.Nefienė

  1. Šimtadienio šventė.

Vasaris

III-ųjų klasių auklėtojai

  1. Išvyka į Litexpo parodą IV kl. mokiniams.

Vasaris

Karjeros koordinatorė, klasių auklėtojai

  1. II-ųjų klasių gimnazistų ir  tėvų pedagoginio švietimo seminarai.

Vasaris

 G.Paknienė, pagalbos specialistai

  1. Rajono mokinių istorijos olimpiada.

Vasaris

Istorijos mokytojai

  1. Rajono mokinių užsienio (rusų) kalbos olimpiada.

Vasaris

Rusų kalbos mokytojos

  1. Renginių ciklas „Būties ratu“: Užgavėnių šventė.

Vasaris

J. Martinkutė,

N. Kovarskienė

  1. Kalbos dienų renginiai: Akcija „ Rekomenduoju knygą“; Viktorina pirmokams  „Ką žinai apie gimtąją kalbą“; Renginys, skirtas Pasaulinei poezijos ir muzikos dienai.

Vasario pab. – kovo pr.

Lietuvių kalbos mokytojai

  1. Renginių ciklas „Būties ratu“: Užgavėnių papročiai.

Kovo 1 d.

J. Martinkutė

  1. Atvirų durų diena (renginys rajono pagrindinių mokyklų ir progimnazijos mokiniams).

Kovas

Administracija, mokinių taryba, neformaliojo ugdymo mokytojai

  1. Renginių ciklas „ Būties ratu“: 40 paukščių diena.

Kovo 10 d.

J.Martinkutė, N. Kovarskienė

  1. Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitė.

Kovas

Gamtos ir tiksliųjų m. mokytojai

  1. Rajoninis konkursas „Žvaigždžių valanda“.

Kovas

R.Perednienė

  1. Adventur respublikinis geografijos konkursas ”Pažink Lietuvą ir pasaulį”.

Kovas

D. Vaičiūnienė

  1. Respublikinis konkursas „Mano gaublys“   I- IV kl. mokiniams.

Kovas

D. Vaičiūnienė

  1. Nacionalinis istorijos žinovo konkursas.

Kovas

D. Sinkevičienė

  1. Universitetų diena.

Kovas

J. Požerskienė, G. Paknienė

  1. Respublikinis Č. Kudabos konkursas.

Balandis

D. Vaičiūnienė

  1. Tarpklasinės tinklinio, krepšinio, futbolo varžybos.

 

Spalis -Gegužė

Fizinio ugdymo mokytojai

  1. Karjeros diena. „Pasimatuok profesiją“.

Balandis

J. Požerskienė

  1. „Mano sėkmės istorija“ I-III klasių mokiniams.

Balandis

J. Požerskienė

  1. Renginių ciklas „Būties ratu“: Velykų papročiai.

Balandžio 8d.

J. Martinkutė, N. Kovarskienė

  1. Šokio akcija, skirta  tarptautinei šokio dienai paminėti “Šokame kartu“.

Balandis

L. Nefienė

  1. Dalyvavimas akcijoje „Darom“.

Balandis

Socialinė pedagogė

  1. Eko kostiumų šou.

Balandis

E. Pečiulienė

  1. Rajono renginys, skirtas 8-9 klasių mokiniams „Pasivaikščiokime ir susipažinkime su Ukmerge“ (pažintinio geografinio tako konkursas).

Gegužė -birželis

D. Vaičiūnienė

  1. Renginių ciklas „Būties ratu“: Mildos diena.

Gegužės 13d.

J. Martinkutė, N. Kovarskienė

  1. Varžytuvės "Patrepsynė".

Gegužė

L. Nefienė

  1. Paskutinio skambučio šventė.

Gegužė

III kl. auklėtojos, J. Darulienė

  1. I - III klasių mokinių dalyvavimas miesto šventės renginiuose.

Gegužė

Administracija, I-III kl. auklėtojai

  1. Tinklinio turnyras mokytojui  A. Janėnui atminti.

Gegužė - birželis

Fizinio ugdymo mokytojai

  1. Dalyvavimas Ukmergės miesto šventės renginiuose.

Gegužė

Administracija

  1. Rusų kalbos dienos paminėjimas A.Puškino muziejuje Vilniuje.

Gegužė -birželis

Rusų kalbos mokytojos

  1. Renginių ciklas „Būties ratu“: Joninių šventė.

Birželio 17 d.

J. Martinkutė, N. Kovarskienė

  1. Brandos atestatų įteikimo šventė.

Liepos mėn.

Administracija

  1. Klasės valandėlės I-III-ųjų klasių gimnazistams apie mokinių teises, pareigas, atsakomybes, žalingų įpročių prevenciją.

m. m. eigoje

A. Gruodienė

  1. Dalyvavimas tarptautiniame DofE projekte.

m. m. eigoje

A. Gruodienė, V. Čiulada

  1. Dalyvavimas praktinio verslumo ugdymo programoje.

m. m. eigoje

E. Pečiulienė, G. Paknienė, J. Požerskienė

  1. I-II klasių mokinių dalyvavimas SEU savanorystės praktikoje. 

m. m. eigoje

SEU komitetas, II klasių auklėtojai

  1. Kolektyvinės ir individualios mokinių kūrybos darbų parodos.

m. m. eigoje

Dailės ir technologijų mokytojai

  1. I-IV klasių mokinių dalyvavimas apklausose, tyrimuose.

m. m. eigoje

Administracija, pagalbos specialistai

  1. Dalyvavimas 1-4 kl. projekte „Klasės metraštis“.

m. m. eigoje

J. Darulienė, 1-4 kl. klasių auklėtojai

  1. Dalyvavimas respublikinėse, rajono, tarpklasinėse varžybose, konkursuose, olimpiadose, akcijose.

m. m. eigoje

Mokytojai, klasių auklėtojai

  1. Gimnazistų dalyvavimas įvairiuose jaunimo projektuose, mokymuose, akcijose.

m. m. eigoje

J. Požerskienė, Mokinių taryba

  1. Klasių kultūrinės, pažintinės išvykos.

m. m. eigoje

Klasių auklėtojai, dalykų  mokytojai.

  1. Dalyvavimas tarptautinėje/respublikinėje Gamtosauginių mokyklų programoje.

m. m. eigoje

Gimnazijos bendruomenė

Atnaujinta: 2021-10-15
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.40 - 15.25
Iki atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.